Červen 2009

Z povzdálí.

30. června 2009 v 15:33
Skutečnosti, které mě v poslední době potkaly, myslím tím ty dobré a lepší, změnily můj život natolik, že se ocitám ve štěstí, které, troufám si říct, mi nikdo nedokáže vzít. Aspoň pro tento okamžik.


Světlá naděje, teď nejsvětlejší, pomáhá mi již delší dobu pociťovat TO, co jsem již dlouho necítila. Stalo se spoustu věcí, které bych ve svém životě dříve chtěla vymazat. Jenže nyní bych tyto okamžiky podtrhla červeným fixem, abych si uvědomila, že život, jenž teď můžu prožívat, vznikl i díky špatným chvílím.
Vlastně začínám mít pocit, že každá věc, byť sebemenší drobnost, se děje z nějakého důvodu.
A ačkoli mám radost ze života, vím že bych našla něco, co mě trápí. Ovšem nebudu hledat. Nechám to schované a hodlám si jen užívat.
Mám pocit, že začíná něco úplně nového, takže ve zkratce.
Moji milí.. Jsem šťastná za což vděčím i Vám.. už to budou dva měsíce a dá se říct, že se to točilo kolem 1. máje. Který byl nepopsatelně fajn. Mám hodně nových přátel, ale těch starých si vážím stejně nejvíc. Mám někoho, koho začínám milovat a se kterým je to pokaždé hezčí a hezčí. Toho, o kterém jsem tolikrát psala. Pokouším se opravit pokažené přátelství, aby fungovalo tak jak má. A snad nejsem moc velký optimista, když pevně věřím, že se mi to podaří.
Dneškem končí můj školní rok, a tím i spousta nesnází nebo naopak smíchu. Začínají prázdniny, od kterých stále nevím, co očekávat. Kterými bude můj život putovat po dobu dvou měsíců, a já ač nerada, propůjčím několik dnů slunečním paprskům, sportu a moři. Snad si právě tam uvědomím, pár maličkostí, které mi stále nedochází. Místy mě trápí to počasí, které si s námi pohrává. Ale zjistila jsem, že miluju procházky v letním dešti. Navíc konečně žiji s představou, jež mi pomáhá utvářet představy o budoucnosti. A tou představou je mé budoucí povolání. Zatím nechám v tajnosti o co jde a snad někdy...
....někdy se sem podívám... a možná hodně brzy, až spadnu z té výšky dolů na zem... anebo za pár dnů.
***
***


Tak či onak, láska je jako eSeMeSka která ti má přijít od někoho důležitého....Čím déle čekáš, tím větší z ní máš radost a tím víc si jí vážíš.M.