Srpen 2007

fairy tale

31. srpna 2007 v 17:49
  • Připadám si jako v pohádce.
  • Vypadalo to tak špatně, ale nevzdala jsem se...ne... NIKDY!
  • Pohádka končí vždy vesele, snad i ta moje tak jednou skončí...
  • A ačkoli brzo začne školní rok... jsem šťastná...den ode dne šťastnější...
  • A velký podíl na tom máte i vy!!
  • Já jen ... už vím jak na štěstí...nebát se,riskovat a hlavně jít za svým cílem...doufat a hluboko v srdíčku i věřit v lepší zítřek... a také vážit si věcí, které nám naskytla minulost i přítomnost...
  • Jen chybami se učíme... myslím že jsem se už něco naučila...snad
  • :)Smile...please(:


Mixuju:D

31. srpna 2007 v 16:28
Tak jsem během několika dní nafotila mix různých fotek. Většinou se jedná o krajinu. Je jich tak akorát, ale některé jsou docela zajímavé. Nenapíšu k nim žádný děj, protože žádný neni:D...prostě u každýho bude nějakej kratší komentář :)
jinak fotky jsou většinou upravené


minuta ticha

29. srpna 2007 v 20:10 S hlavou v oblacích...
Právě teď držím minutu ticha...
________________________________________________________________
Můj maličkej počítač včera brzy ráno skonal...
Myslela sem že navždy...nestarala jsem se o něj tak, jak jsem měla!
Byla to moje vina.
Defragmentace disku?...to můj pc pomalu přestával znát...a odstranění virů z pc? to mi nic moc neříkalo :D
Jsem úplně závislá...njn zjistila jsem, že bez internetu jsem prostě ztracená...
A dneska ho dala mamka na správku...
A on se znovu zrodil :D...tyjo mám radost, neskutečnou:)
mezi tím, co se mi po mém pc tak stýskalo, tak jsem napsala pár článků do svýho deníčku, takže během dalších dnů to sem všechno napíšu.
______________________________________________________________
O_ooooooo_O
I'm happy...
always?
no!
sometimes?
yes!
Now?
very

nestíhám, nestačím, omlouvám se!

27. srpna 2007 v 12:08 S hlavou v oblacích...
Uff... tak to by bylo...teď jsem přijela od taťky.
Dělo se tam toho spoustu(ani to sem nebudu všechno rozepisovat) ale bylo to tam fakt super...
Ovšem vůbec nestíhám být na internetu... ať už kvůli tomu, že je tu pořád sestra, tak i kvůli tomu, že za chvili zase valím ven... Strašně moc se vám omlouvám, snad to doženu....
Slibuju(sliby chyby, já vím xD ), že hned jak se najde vhodná chvilka, přibudou sem další články a navštívím vaše bločky. Tak a teď valím na oběd... a potom rychle ven...
Mějte se krásně a užívejte si ten konec prázdnin...zatím ahoj :)


tak těžko se to budovalo, proč to jde tak lehce zničit?

25. srpna 2007 v 12:00 V srdíčku
Stejně jako se vyrábí například sklenička, tak se musí vyrobit i přátelství. Jediným rozdílem je, že k výrobě skleničky potřebuješ materiály kdežto k výrobě přátelství potřebuješ důvěru, cit, a pochopení........

aspoň si to tedy myslím xD

I'm kinder happy hippo

23. srpna 2007 v 15:25 S hlavou v oblacích...
xD no tak dobře... ne... bez toho kinder a hippo... ;)
Prostě jsem šťastná... přešťastná.

Stará známá ironie

22. srpna 2007 v 18:14 všechno a nic
Kdo jen to slovo vymyslel? Proč vůbec existuje?
Na tyhle dvě otázky si nedokážu odpovědět...a myslím, že ani vy ne.
***
Na ten den ale nikdy nezapomenu. Tenkrát jsem poprvé ten význam pochopila... pochopila jsem, co to znamená, tedy alespoň z části.
Bylo mi teprve kolem sedmi let. Přišel k nám do pokoje a řekl něco ve smyslu: "vy jste ale hodné holčičky." Řekl to táta, táta, který chválou nikdy neoplýval. Já mu tenkrát s radostí odpověděla: "ty taky tati, jsi moc hodný, mám tě ráda!" Pak do toho vstoupila sestra a řekla: " Moniko, copak to nechápeš? On to nemyslí tak, jak to řekl. Myslí to přesně naopak. To je IRONIE!!!!" Chvíli jsem nechápavě koukala po tátovi po té odešel z pokoje. "A to že má rád naši mámu a že spolu budou napořád, i když se hádají, to taky myslel ironicky?" zeptala jsem se o 2roky starší sestry. "To já nevim" odpověděla.
***
Teď už to ale vím. Stačilo, aby uplynulo pár let, a zjistila jsem to. Nemyslel to vážně. Ach ta ironie. Pro mě tenkrát něco jako lež. Nyní něco, co nenávidím. Vždyť i ten tón hlasu zní tak nepříjemně, když mluvíme ironicky.
***
Jenže jak mám poznat, jak to se mnou myslí ON ?(ten pro kterého bych udělala cokoli...ten, koho miluju). Jak to mám poznat když si píšeme na icq? Když neslyším jeho hlas?
Sakra!...K čertu s ironií i se vším co k ní patří! Už nikdy víc! Vždyť já už ani nevím, čemu mám věřit!
promiňte, že si sem vylívám zlost... já jen... musím se z toho vykřičet...je mi mizerně! Omlouvám se

projížďka

22. srpna 2007 v 16:35
datum: 21.srpna
obsah: fotky krajiny a věcí, které jsme cestou viděly
počet:
popis: Spolu s kamarádkou jsme se venku nudily a proto jsme vytáhly kola, a vyrazily někam daleko... nezajímalo nás kam... prostě jen tak vztříc přírodě... svobodě a hlavně zážitkům. A kam jsme nakonec dorazily?...podívejte se sami
hlavní fotka:

desing čislo 1

22. srpna 2007 v 14:59 blogová popelnice
Je to první desing tohoto blogu. ...jak jste si asi už všimli, je hodně tmavý. Ta dívka na tom obrázku mi připadá sama, opuštěná... . Proto jsem ho nazvala něčím jako samotou. Já, ačkoli mám u sebe spoustu kamarádů a rodinu, si taky občas připadám sama....
kdyžtak tady je ještě náhled ↓

1. článek

21. srpna 2007 v 20:38 blogová popelnice
1. článek do tohoto blogu... Dlouho jsem přemýšlela co napsat...chápu, měl by být asi nečím zvláštní, něčím jiný než ty ostatní... no odlišuje se už tím, že je první... je to začátek mého blogařského života mého částečného světa.
Na začátek bývá dobrým zvykem se představit. Jmenuju se Monika a je mi 15let. Blog už jsem měla, ale chci aby tenhle byl jiný. Tamten byl o nepodstatných věcech, hodně jsem i kopírovala(samozřejmě se zdrojem:D) ale i tak...tenhle by měl být plný pocitů, myšlenek, každodeního života, a taky fotek. Název moonlight >měsíční světlo, sama nevím jak mě to napadlo, asi hlavně proto, že když jsem přemýšlela o založení tohoto blogu, do pokoje mi svítilo krásné světlo měsíce.
Na závěr bych chtěla jen dodat →Nepřeju si aby mi sem chodilo přes 100 lidí, nechci ani mít u každého článku komentář, já jen doufám že tu mezi vás ostatní blogaře aspoň trošičku zapadnu :) a pokud ano, tak budu opravdu moc ráda ... jaj:D ...... já už nevím, co víc napsat... snad jen, budu se snažit aby se vám tu líbilo.
Zatím se mějte krásně moonlight